שטייגן פורטל עולם התורה
מבזקים
> ציור לפרשת השבוע להורדה!
מאת הצייר ר' יוני גרשטיין הי"ו


 שעון מעורר

פורטל המרצים
המרצים החרדים המומלצים
לזכר מורשת והנצחת
מרן רבי עובדיה יוסף זצוק"ל


פרסום יהודי

עכשיו באתר שטייגן
405 אורחים

שמחת התורה ב'שערי הוראה'

כאשר כאלף נבחנים על שו"ע הרב בעל התניא נתכנסו לסעודת מצווה.

 

איה העט והיה הסופר שיוכל לתאר את רגשי הקודש כשהתכנסו מאות רבות של בני ישיבות לסעודת מצווה במוצ"ש פר' וארא.

כבר מאז צאת השבת הגיעו לאולמי גוטניק בירושלים מאות הנבחנים בהלכה ע"י ארגון שערי הוראה לסעודת מלווה דמלכה, שנערכה ברוב פאר והדר כיאות ללומדי תורה.

עיני כל נשואות לבמה אותה פארו ועטרו מרנן ורבנן גדולי התורה והחסידות שליט"א אשר הביעו את קורת רוחם הגלויה מהנראה לעיניהם ולכן באו לעודד ולחזק ולהביע את התפעלותם מהבקיאות הנרחבת של הלומדים: על הבמה המרכזית נראו כ"ק האדמו"ר מפינסק קרלין שליט"א, הגה"צ ר' יעקב מאיר שכטר שליט"א, הגרא"ש שמרלר שליט"א ראש ישיבת צאנז, הגר"מ ברנסדורפר שליט"א דומ"צ העדה החרדית, הגר"י ליברמן שליט"א ראש ישיבת שומרי החומות, הגרח"י אייזנבך שליט"א ראש ישיבת תומכי תמימים, הגר"נ נוסבוים שליט"א ראש ישיבת חיי משה ומראשי המפעל, הגר"ח שמרלר שליט"א מראשי המפעל, הגר"מ פוקס שליט"א רבה של רמות.

לקראת סוף הסעודה הוענקו תעודות הצטיינות והוקרה למצטייני תשס"ח ולאחר ברכת המזון התקיימה הגרלת ענק בין ציבור הלומדים שנבחנו בהצלחה, בה הוגרלו במעמד הרבנים עשרות סטים של ספרים יקרי ערך בנוסף לחמישה כרטיסי טיסה לליז'ענסק לקראת יומא דהילולא של הרבי ר' אלימלך מליז'ענסק בכ"א אדר. נתכבדו בהוצאת הגורלות אורח הכבוד הנגיד הרב מיכל רוזנברג שליט"א והנגיד מגדולי תומכי המפעל הרב חיים יעקב ליבוביץ שליט"א

לאחר ההגרלה חולקו סטים שו"ע הרב למצטיינים כשקרוב לחמש מאות בחורי הישיבות ניגשו בזה אחר זה לקבלת הפרס.

הרושם האדיר שעשה הערב על משתתפיו, ודברי החיזוק שהושמעו במהלכו על ידי גדולי התורה, יישארו בקרב המשתתפים וילוו אותם תקופה ארוכה.                                               צילום: שוקי לרר

 

הקודם
הגדל
הבא

© כל הזכויות שמורות לבעלי התכנים ולאתר שטייגן
עצם הגלישה והשימוש באתר הינו הודאה על הסכמה לתנאי השימוש.התכנים באתר נשלחים ע"י גולשים. אנו עושים את מירב המאמצים לבדוק זכויות יוצרים לתוכן. אם בכל זאת ישנו תוכן השייך לך או שאתה בעל הזכויות או כל תוכן פוגע אנא פנה אלינו דרך "צור קשר"
או בפקס 08-63608080  ונסירו מיידית. תודה על שיתוף הפעולה.
שותפים לאחזקת האתר:  
בסיוע עמותת חינוך וסיוע באהבה מ.ע. 580418440
אחסון אתרים יהודי מתקדם ציוד משרדי לעסקים אנטי וירוס

בניית אתרים בניית אתרים